úvod
profil
sortiment
naše služby
makronoviny
cenník
kontakt
fotogaléria

PROFIL

Spoločnosť Makro Moravany SK spol. s r.o. so sídlom v Nových Zámkoch vznikla v roku 1996 a zaoberá sa obchodom s autodielmi. Špecializuje sa najmä na náhradné diely nákladných automobilov, autobusov, prívesov a návesov.


Filozofiou našej spoločnosti je ponúkať a dodávať kvalitné náhradné diely za primeranú cenu v čo najkratšom čase. Z ohľadom na rôznorodé vozové parky dopravcov dodávame diely na všetky európske vozidlá.

Náhradné diely na nákladné automobily značiek: Liaz, Tatra, Praga, Avia, Multicar, MB, MAN, DAF, SCANIA, VOLVO, IVECO, RENAULT .....


Náhradné diely na autobusy značiek: Karosa, SOR a na vyššie uvedené značky.


Náhradné diely na vleky a návesy značiek: Panav, BSS, ASKO, Krone, Schwarzmüller, Fliegel, Kögel, Samro ... (plachtové, sklápacie, cisterny, BPW, GIGANT, ROR, SAF, HENDRICKSON, Trailor, Fruehauf ...)


V oblasti dodávok na tuzemské a východné značky úzko spolupracujeme so spoločnosťou Makro - ND spol. s r.o. (www.makro-nd.cz).


Naša spoločnosť si vybudovala dodávateľské a odberateľské vzťahy na veľmi dobrej úrovni a v roku 2004 sme potvrdili kvalitu našich služieb získaním certifikátu EN ISO 9001 podľa platného roku.

Nech sa páči vstúpte na naše ďalšie stránky . . . . .